Німецьких лікарів запросили подивитися на палату Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
2204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецьких лікарів запросили подивитися на палату Тимошенко

Німецьких лікарів покликали оцінити лікарню, яку підготували для Тимошенко / Фото: УНН

В дипломатичному відомстві сподіваються, що німецькі медики зможуть вмовити Тимошенко розпочати лікування в стаціонарі.

Міністерство закордонних справ запросило до України німецьких лікарів оцінити медичний заклад, куди планується направити екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це повідомили у Департаменті інформаційної політики МЗС.

4 квітня до МЗС України було запрошено посла Німеччини в Україні Ганса-Юргена Гаймзьота, йдеться у повідомленні.

"Послу ФРН в Україні було передано прохання української сторони сприяти прибуттю в Україну німецьких лікарів, які входили до складу міжнародної медичної комісії з обстеження Тимошенко, з метою визначення відповідності умов обраного українською стороною медичного закладу рекомендаціям німецьких лікарів", - зазначили в МЗС.

Дивіться також Для Тимошенко приготували VIP-палату з кулером і телевізором

Окрім того, за дорученням МЗС України, Посольство України в Німеччині передало запрошення української сторони керівництву та лікарям клініки "Шаріте".

"Ми сподіваємося, що німецькі лікарі зможуть невідкладно прибути в Україну. Оперативне вирішення цього питання дозволить у максимально стислі терміни розпочати рекомендоване лікарями обстеження та лікування Тимошенко у спеціалізованому медичному закладі за межами Качанівської колонії", - зазначили в МЗС.

Нагадаємо, перший заступник міністра охорони здоров'я, голова міжнародної медичної комісії Раїса Моісеєнко заявила, що Тимошенко підтвердила бажання лікуватися в медичному стаціонарі за межами виправного закладу, але ще не надала згоди на госпіталізацію у центральну клінічну лікарню "Укрзалізниці" в Харкові.

Моісеєнко зауважила, що екс-прем'єр визначиться з можливістю госпіталізації до лікарні після того, як її оцінять німецькі медики, які проводили її медичний огляд, та після консультацій із захисниками.

Лікарня в Харкові готова прийняти для лікування Юлію Тимошенко

Лікарня в Харкові готова прийняти для лікування Юлію Тимошенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація