Новий уряд "відчуває градус у суспільстві" та занурюється в роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так міністри характеризуються уже перші години праці на новому місці.

Напередодні вечором після призначення складу нового Кабінету міністрів відбулася робоча нарада уряду Володимира Гройсмана. Вона тривала півтори години, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Документальних рішень не ухвалювалося. Учасники твердять, що це була швидше розробка дорожньої карти діяльності КМУ. Нарада пройшла в спокійній атмосфері. Міністри задоволені настроями та планами нового Кабміну.

Відео В будинку уряду завершилася робоча нарада нового уряду

"Будемо продовжувати цю роботу. Міністри повинні зайти в свої робочі кабінети, оцінити ситуацію", - заявив міністр аграрної політики Тарас Кутовий .

"Поки що визначаємо задачі, що пріоритетне. Домовилися, по яким речам будемо проводити нагальні наради. Домовилися провести роботу про розподілу повноважень", - доповнила віце-прем'єр-міністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцанзде.

Міністр культури Євген Нищук висловився ще відвертіше. "У суспільстві цей градус відчувається. Ніякого свята, ніяких переможних – що нас тут вибрали міністрами. Серйозна відповідальність, всі занурюються в роботу", - наголосив він.

14_4_new_kab_13

Уряд працюватиме всі ближчі дні. У п'ятницю готується відбути свою годину звіту перед депутатами. Про детальні плани реформ нові міністри воліють нічого не казати.

"Зараз не той час, щоб на ходу все розказувати", - пояснив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Керівнику важлива структура. Наскільки вона ефективна. Якщо ця структура підпадатиме під можливості реалізації програм, то вона не зміниться. Якщо ні – буде нова", - пояснив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Як уже повідомлялося, минулого дня і вечора Гройсман обдзвонював закордонних політиків і просив їх долучися до допомоги Україні.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції