Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олену Лукаш викликали до ГПУ для вручення підозри

Політик пообіцяла нікуди не тікати та бути відкритою для слідства.

Колишню очільницю міністерства юстиції Олену Лукаш викликали до Генеральної прокуратури України. Фотографію повістки виклала у фейсбуку сама представниця владної команди Миколи Азарова та Віктора Януковича.

З оприлюдненого документу випливає, що ГПУ змінила статус Лукаш зі свідка на підозрюваного у справі про розкраданні бюджетних коштів та службовому підробленні. Її викликають 17 жовтня о 14:00 годині "для проведення слідчих і процесуальних дій, а саме повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та допиту в якості підозрюваного".

Испытывая непреодолимое желание помочь #ГПУ и ее новому руководству, сообщаю, что: -являться и говорить буду даже...

Опубліковано Elena Lukash Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

За словами Лукаш, вона відчуває "непереборне бажання допомогти ГПУ і її новому керівництву", тому повідомляє, що готова до слідчих дій, зокрема арештів чи обшуків: "до суду за санкціями ходити не треба, сама все відкрию". При цьому політик зізналася, що їй дуже шкода своїх рідних. "Але у мене сильна сім’я і прекрасні друзі. І хороша пам'ять", - наголосила вона.

Навесні цього року представник команди Володимира Зеленського запевняв, що заступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов та міністр юстиції в уряді Миколи Азарова Олена Лукаш не мають стосунку до передвиборчої кампанії кандидата-переможця президентських виборів 2019 року. Данилюк закликав не плутати невдоволення політикою президента Петра Порошенка з причетністю до штабу його опонента на виборах. "Зрозуміло, що зараз багато-хто коментує події в країні і хід виборчої кампанії. І абсолютно зрозуміло, чому ці дві особистості дуже активно зараз виступають проти Петра Порошенка. Але це абсолютно не означає, що вони є командою Зеленського", - наголосив він.

Відео Олена Лукаш не раз опинялася в епіцентрі скандалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції