"Олігархів більше немає - ми померли" - Коломойський

"Олігархів більше немає - ми померли" - Коломойський

Дата публікації
Перегляди
7729
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Олігархів більше немає - ми померли" - Коломойський

Фото: Цензор.нет

За його словами, олігархи потрібні тільки, щоб "творити".

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що новій владі не потрібні олігархи. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Цензор".

Юрій Бутусов сказав Коломойському, що олігархи все-таки дуже зручні президентам і прем'єр-міністрам. Наприклад, "Ахметов миттєво подарував "швидкі допомоги" на прохання Зеленського".

"Вони вже все проїли, просрали, витратили на бразильців і футбол. Олігархів більше немає - ми померли! Нам треба вперед дивитися. У нас великі цілі і завдання. Є нова влада, новий президент. Я впевнений, що у нього немає і не буде своїх новоявлених ахметових, коломойських, пінчуків", - заявив він.

Журналіст зазначив, що їхнє інтерв'ю каже, що "Коломойський все-таки у нього вже є".

"Коломойського у нього немає. Якщо Коломойський скаже завтра: "давайте грабувати", то немає у нього Коломойського. Коломойський потрібен, якщо він може щось творити, як і Ахметов, і Пінчук, і Фірташ, і Медведчук. Хоча Медведчук і Фірташ - стрьомна історія з російськими", - відповів бізнесмен.

"Тобто забрати все у олігархів, у вас, у Ахметова, Пінчука, Фірташа - це спрацює, це чи не зруйнує економіку?" - запитав Бутусов. На що Коломойський заявив: "Той грабіж, який у нас відбувається, тільки у нас і працює. Не будемо прив'язуватися до Ахметова - у нас з ним чудові стосунки".

Нагадаємо, 14 червня Зеленський повідомив, що понад 100 дитячих лікарень в обласних і районних центрах отримають 200 спеціальних карет швидкої медичної допомоги.

За його словами, із Рінатом Ахметовим він домовився про скасування формули "Роттердам+", а також про те, що він інвестуватиме у місцеву медицину та дороги. Зеленський повідомив, що перший результат цих домовленостей – нещодавнє придбання 200 автомобілів швидкої допомоги.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
7729
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація