Після минулорічного скандалу Гройсман відвідає Ізраїль

Ключовими темами переговорів є запровадження в Україні передового досвіду Ізраїлю в сфері агровиробництва та реформи системи охорони здоров'я, налагодження співпраці у галузі високих технологій.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 14-16 травня з офіційним візитом відвідає Державу Ізраїль.

У рамках візиту глава уряду проведе переговори з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху, президентом Ізраїлю Реувеном Рівлином та спікером Кнесету Йоелем Едельштейном, пише Урядовий портал.

Окрім того, український прем'єр зустрінеться з міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Аріелєм та відвідає Науково-дослідний центр Міністерства сільського господарства та розвитку сільських території "Волкані".

Зазначається, що ключовими темами переговорів є запровадження в Україні передового досвіду Ізраїлю в сфері агровиробництва та реформи системи охорони здоров'я, налагодження співпраці у галузі високих технологій.

"У ході візиту буде підписана низка двосторонніх документів – Меморандум про співробітництво між міністерствами охорони здоров'я України та Ізраїлю, Меморандум про обмін статистичними даними між митними адміністраціями України та Держави Ізраїль, Спільна Декларація між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про співробітництво у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, а також Імплементаційний протокол до Угоди між Урядом Держави Ізраїль та Кабінетом Міністрів України про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль", - йдеться у повідомленні.  

Також запланована зустріч Гройсмана з керівництвом центру "Тева", керівниками провідних ізраїльських компаній у сфері біомедичної інженерії та представниками української громади Ізраїлю.

Нагадаємо, 24 грудня минулого року прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньягу скасував візит українського прем'єра Володимира Гройсмана. Причина — голосування України на Радбезі ООН у п'ятницю, 23 грудня, за резолюцію, яка визнає ізраїльські поселення в Палестині незаконними.

ВідеоСигнал до примирення: Україна намагається знову подружитися з Ізраїлем

Залиште свій коментар