Питання Савченко: ПАРЄ проведе термінові дебати у справі льотчиці

У другій половині дня в ПАРЄ обговорять ситуацію щодо осіб, які були затримані за час бойових дій в Україні

Парламентська Асамблея Ради Європи проведе термінові дебати у справі незаконно ув'язненої в Росії Надії Савченко. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зазначається, дебати планують провести під час ранкової сесії. А після опівдня відбудеться обговорення гуманітарної ситуації щодо осіб, які були затримані під час бойових дій в Україні.

Нагадаємо, що Надія Савченко вже 13 день не вживає їжі та не п'є води.  Цими вихідними льотчиця все ж погодилась на кілька днів крапельниць – до 20 квітня. На такий крок, Савченко вмовила її сестра Віра, яку нарешті пустили до української льотчиці.

За останньою інформацією, етапувати Савченко в колонію тюремники поки не збираються. Бо розуміють, що це рівнозначно її смерті. Транспортувати літаком в одну із лікарень Москви готуються лише у крайньому випадку, якщо Надіі стане зовсім зле.

Перед тим російський лікар заявила, що етапування Савченко дорівнюватиме її смерті.


Надія Савченко погодилася на щоденні крапельниці до 20 квітня

11 день сухого голодування спливає сьогодні для української льотчиці. Кілька годин тому, після двох діб очікування тюремники, нарешті, пустили до незаконно засудженої льотчиці її сестру і друга, які вмовили Надю ще протриматися кілька діб. "Вона почувається як живий труп", - каже молодша Савченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: