Етапування Савченко дорівнює її смерті - російський лікар

Дата публікації
Перегляди
6417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Етапування Савченко дорівнює її смерті - російський лікар

У теперішньому стані Савченко неможна етапувати, попереджає лікар / Фото: Reuters

За станом полонянки цілодобово слідкує медик.

Російський лікар, яку приставили до української льотчиці Надії Савченко для цілодобового нагляду, дуже занепокоєна станом здоров'я полонянки. Про це сестрі ув'язненої Вірі Савченко повідомила член суспільної наглядової комісії Ростовської області Валентина Череватенко.

Як передає кореспондент ТСН, лікар зазначає погіршення стану здоров'я Савченко – в полонянки втрата ваги, пісок та білок у сечі, а вени настільки сколоті крапельницями, що залишились рани.

Сама Надія каже, що почувається дуже погано через зневоднення. "Всередині все пече, прокидаюся – сухість у роті така, що починаю кашляти. Тільки як прокашляюсь, можу дихати", - так свій стан описала сама Надія.

Лікар каже, що у такому стані транспортувати Савченко до колонії дуже небезпечно. Череватенко каже: "Етапування для неї дорівнює летальному кінцю".

Надія, за словами члена СНК, дуже чекає на зустріч із Вірою та постійно про неї питає. Сама Череватенко не розуміє, чому сестрі не дозволяють побачення, і намагатиметься зустрітись із полонянкою на вихідних.

За інформацією самої Череватенко, етапування Савченко до колонії не планується, проте її можуть перемістити до госпіталю.

Віра, своєю чергою, залишатиметься у Ростовській області та, після відмов СІЗО, Донецького суду, ФСВП Ростовської області, домагатиметься дозволу на побачення з полоненою у Ростовському обласному суді.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Незаконно засуджену у Росії Савченко можуть етапувати до колонії найближчим часом

Незаконно засуджену у Росії Савченко можуть етапувати до колонії найближчим часом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація