Подовження санкцій Євросоюзу проти Криму підтримали ще шість країн

Відповідне повідомлення опублікувала рада ЄС.

Албанія, Грузія, Ліхтенштейн, Норвегія, Україна та Чорногорія приєдналися до рішення Ради ЄС про розширення санкцій, пов'язаних з окупацією та анексією Росією Криму і Севастополя. Про це йдеться в повідомленні ради ЄС.

"Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, а також країни Європейської асоціації вільної торгівлі Ліхтенштейн і Норвегія, які входять в Європейський економічний простір, а також Україна і Грузія приєднуються до рішення Ради ЄС від 17 червня про продовження санкцій до 23 червня 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ці країни будуть забезпечувати відповідність своєї політики до цього рішення. "Європейський союз бере до уваги це зобов'язання і вітає його", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що ці санкції ЄС включають заборону на імпорт в ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі (зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити у кримські порти); експорт певних товарів і технологій в Крим, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

ВідеоРада ЄС ухвалила рішення продовжити економічні санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: