Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поки ми не навчимося нормально паркуватися, то глобальних реформ не буде – Кулеба

Поки ми не навчимося нормально паркуватися, то глобальних реформ не буде – Кулеба

Українці мають брати до уваги правила дорожнього руху.

Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба вважає, що поки українці не навчаться дотримуватися основних правил, глобальні перетворення не стануться. Про це він розповів під час інтерв'ю в ефірі "Сніданку з 1+1".

У нього запитали, які найголовніші проблеми він бачить у Києві.

"У нас я щодня тепер їжджу і ходжу по місту, я бачу як припарковані машини, я бачу як дотримуються правил дорожнього руху, краще сказати не дотримуються – це відсутність базової культури, на якій потім надбудовується все інше", - заявив він.

"До тих пір, поки ми не навчимося нормально паркуватися, ми ніякі глобальні реформи, перевчити людей на якомусь глобальному рівні, не можемо впровадити", - додав Кулеба.

Нагадаємо, 29 серпня повідомлялося, що Верховна Рада України призначила новий склад уряду. До нього ввійшли голова та 17 міністрів.

Відео Які перші кроки до покращення планує зробити на новій посаді Дмитро Кулеба

У нас в гостях віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції - Дмитро Кулеба. Які завдання має на посаді посол-письменник та які перші кроки він планує зробити – дивіться у нашому інтерв’ю.

Які перші кроки до покращення планує зробити на новій посаді Дмитро Кулеба

Залиште свій коментар

Вибір редакції