Порошенко підписав революційний закон про ліки

Відтепер, за рахунок високої конкуренції на внутрішньому ринку лікарських засобів підвищиться їх якість.

Сьогодні, 16 червня, Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

За словами президента, підписання документа є надважливою подією, до якої країна йшла довгі роки, адже весь час окремі представники влади, бізнесу та монополісти ринку медичних препаратів намагалися вибудувати ті чи інші бар'єри.

"Підвищиться якість лікарських засобів. Буде створена конкуренція на внутрішньому ринку. Надходитимуть аналогічні препарати і за рахунок конкуренції людина зможе обирати собі оптимальне співвідношення ціни та якості", - сказав Порошенко.

Також президент додав, що завдяки закону перекривається ще один канал фінансування корупції в Україні. Таким чином, відтепер до України зможуть приходити ведучі фармакологічні компанії, які з етичних міркувань відмовлялися платити хабаря.

Президент зазначив, що ухвалення закону є лише першим кроком до запуску системного реформування всієї сфери охорони здоров'я. "Попереду у нас ще величезна робота і я закликаю до спільних, скоординованих і узгоджених дій", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, Верховна Рада 31 травня 2016 року ухвалила закон, що спрощує і скорочує процедуру реєстрації лікарських засобів, які виробляють і використовують у країнах із сильними регуляторними органами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: