Порошенко підписав закон про пенсійну реформу

Порошенко підписав закон про пенсійну реформу

Фото: УНІАН

Про це у себе в Facebook повідомив Володимир Гройсман.

Президент Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про пенсійну реформу

Про це повідомив у Faсebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Президент підписав законопроекти по пенсійній реформі. Як я і обіцяв, всі пенсіонери вже в жовтні отримають нові збільшені пенсії! Дякую кожному за підтримку!", - зазначив у пості прем'єр.

Президент Петро Порошенко підписав законопроекти по пенсійній реформі. Як я і обіцяв, всі пенсіонери вже в жовтні отримають нові збільшені пенсії! Дякую кожному за підтримку! #ПенсійнаРеформа #ВищіПенсії

Опубліковано Volodymyr Groysman 8 жовтня 2017 р.

"Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі", - заявив Петро Порошенко.

За його словами, нині важливо, аби українські пенсіонери якомога швидше отримали перерахунок пенсій.

"Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством", - підсумував український очільник.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 6 жовтня, спікер парламенту Андрій Парубій підписав законопроект, який дає старт пенсійній реформі

В Україні хочуть запровадити електронні рецепти та накопичувальну пенсійну систему

В Україні хочуть запровадити електронні рецепти та накопичувальну пенсійну систему

Повʼязані теми:

Наступна публікація