Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав зміни до Податкового кодексу

Закон спрямований на покращення інвестиційного клімату.

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні".

Про це повідомили у прес-центрі президента України.

"Я хочу привітати вас із завершенням надзвичайно важливого процесу, який був розпочатий із масштабних консультацій з громадськістю, величезної роботи до якої були залучені і бізнесові кола і громадські активісти", – зазначив Порошенко.

За його словами, проект Закону був розглянутий Урядом, на засіданні Нацради реформ, він спрямований на покращення інвестиційного клімату.

"У зв'язку з прийняттям цього Закону податкові інспекції на рівні районів перетворяться з контрольних та перевіряючих органів на консультативні. Це дуже важливо. Саме такою ми повинні бачити податкову інспекцію, коли підприємець туди звертається та отримує консультації. Більше немає ніяких "маски-шоу", жодних корупційних схем", – наголосив глава держави.

Президент також зазначив, що відтепер контрольні функції податкової інспекції залишаються на обласному рівні.

"Це означає значне підвищення рівня компетентності та професіоналізму. До речі, це також значно скоротить кількість перевірок контролюючими та перевіряючими органами", – зауважив він.

Глава держави також відзначив, що Законом звільняються на три роки від будь-яких перевірок новостворені підприємства, якщо вони мають обіг менше 3 млн грн.

"Дуже важливий крок – ми передаємо доступ до реєстрів відшкодування податку на додану вартість Міністерству фінансів", – підкреслив президент.

За його словами, кроками щодо адміністрування податку на прибуток, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб і багатьох інших, ми створюємо кардинально інший податковий, інвестиційний клімат.

"Найближчим часом, коли цей Закон після підписання буде оприлюднений і введений в дію, ми будемо  мати якісні зміни в інвестиційному і податковому кліматі", – додав Порошенко.

Голова Комітету додала, що цим Законом створюються механізми для виходу бізнесу з тіні.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк також зазначив: "Після Вашого підпису цей Закон має запрацювати і це буде ковток свіжого повітря, якого так очікував бізнес".

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону щодо роботи фізичних осіб-підприємців (ФОП), за яким вони сплачуватимуть податки за новими правилами.

За новини нормами, 1 січня 2017 2-й та 3-й групам ФОП  доведеться платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні на місяць, навіть якщо підприємці тимчасово не мають жодного прибутку. Раніше ФОП мав сплачувати 5% податок та ЄСВ у разі отримання прибутку.  Якщо ж руху коштів не було, то сплачувати не було необхідності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції