Порошенко прийняв у Києві Курта Волкера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Темою номер один традиційно стала війна на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі. Під час зустрічі було наголошено на важливості продовження санкційної політики проти Росії до повної деокупації української території", - йдеться в офіційному повідомленні.

ВідеоКурт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Окрім цього, на зустрічі йшлося про зміцнення обороноздатності української армії, продовження налагодженої співпраці, енергетичну безпеку країни та вплив на неї газопроводу "Північний потік-2".

Як уже повідомлялося, спеціальний представник Сполучених Штатів з питань України Курт Волкер візьме участь у щорічному форумі "Ялтинська економічна стратегія". Захід відбудеться в Києві 13-15 вересня цього року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції