Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко затвердив директора Держбюро розслідувань

Порошенко затвердив директора Держбюро розслідувань

Президент закликав Трубу забезпечити повну незалежність ДБР.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Романа Труби директором Держбюро розслідувань.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

"Це надзвичайно відповідальна посада. Це частина моєї реформи органів прокуратури. Фактично 21 рік тривав цей процес приведення прокуратури до європейських стандартів. Я абсолютно переконаний, що Ви маєте забезпечити повну незалежність Державного бюро розслідувань", - наголосив Порошенко.

Також президент висловив сподівання, що конкурсний набір слідчих також забезпечить високі професіоналізм, транспарентність та незалежність ДБР і кожного зі слідчих.

"Для того щоб ми могли стверджувати, що це є абсолютно новітній формат правоохоронної системи України. Щиро бажаю, щоб ця реформа, яку я ініціював, дійсно мала ключовий показник – довіру людей. Щоб ті, хто скоїли злочини, були покараними. Щоб жодних політичних, економічних або інших причин порушувати або закривати справу в нас не було. І що ці справи, потрапивши до нової судової системи, приведуть злочинців до в’язниці, а чесна людина зможе точно розраховувати на те, що її права будуть захищені", - додав глава держави, зазначивши, що для незалежності керівника ДБР створені всі умови.

Своєю чергою Роман Труба заявив, що очолити новостворений орган для нього є великою честю і високою довірою, і водночас великим викликом, адже ДБР має відновити довіру українців до правоохоронної системи.

"Головне, щоб в Україні повірили в реалізацію принципу справедливості та невідворотності покарання. І цього всього можна буде досягнути лише професійною наполегливою роботою, новими методами, а також політичною незаангажованістю", - сказав він.

ДБР

Вітаю Романа Трубу із завершенням конкурсного відбору та призначенням на дуже відповідальну посаду Директора Державного бюро розслідувань. Новообраний керівник має забезпечити повну незалежність ДБР, покликаного стати абсолютно новітнім форматом правоохоронної системи України. Незалежність та високий професіоналізм цього органу також забезпечить прискіпливий конкурсний відбір слідчих. Це – частина моєї реформи прокуратури та приведення її до європейських стандартів. Ключовим показником успіху реформи має стати довіра людей. Справи, потрапивши до нової судової системи, мають привести злочинців до в’язниці, а чесна людина зможе розраховувати на захист її прав.

Опубликовано Петро Порошенко 22 ноября 2017 г.

Нагадаємо, 17 листопада, комісія визначилась із очільником Державного бюро розслідувань. Ним став колишній очільник управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури Роман Труба.

Генпрокурор Юрій Луценко спрогнозував, що на повну потугу Бюро запрацює лише наприкінці 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції