Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Правий сектор" висунув кандидатів у нардепи на довиборах до парламенту

Партія прийняла рішення про висунення чотирьох кандидатів та підтримку одного кандидата.

Партія "Правий сектор" на позачерговому з'їзді висунула кандидатів та заявала про підтримку одного кандидата на довиборах до Верховної Ради.

Так, у Дніпровській області по округу 27 висунутий Юрій Євтушенко, голова Дніпровської обласної організації партії, командир Солонянського підрозділу 14-ї резервної сотні ДУК "ПС".

У Полтавській області по округу 151 висунутий Ігор Чадюк, очільник Полтавського обласного відділення "Правий сектор".

В Івано-Франківській області по округу 85 на вибори піде Дмитро Коцюбайло, командир першої окремої штурмової роти ДУК "ПС".

У Луганській області по округу 114 висунутий Юрій Пономаренко, керівник Харківського обласного відділення "Правий сектор".

Також було прийнято рішення про підтримку керівника Закарпатської обласної організації "Правий сектор" Олександра Сачко. Він йде на вибори у якості самовисуванця по округу 23 у Волинській області.

Нагадаємо, що раніше з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", що відбувся у вівторок у Києві, затвердив список осіб, яких партія висуватиме кандидатами в народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради України у 7 округах.

Зауважимо, що раніше екс-керівника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати на вибори 17 липня.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, під час засідання Киву зареєстрували кандидатом в окрузі №183 (Херсон).

Залиште свій коментар

Вибір редакції