Прем'єр пояснив, чому міністрам різко підвищили зарплати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання платні відбулося в 10-20 разів.

Кілька останніх днів в Україні активно обговорюють та критикують високі зарплати міністрів та їхніх заступників. За грудень вони отримали по 90-200 тис. грн. Це в 10-20 разів більше, ніж було раніше.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook пояснив, що, мовляв, таким чином борються із корупцією – отримуючи високі зарплати, чиновники не будуть красти.

"Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по декілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки та сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах. Їм не потрібна була офіційна висока зарплатня, бо вони, офіційно прибідняючись, за кулісами грабували країну і людей. Українців просто обдурювали", - зазначив Гончарук.

Прем'єр переконує, що "ми припинили ганебну практику тіньових схем та відкатів в уряді. Наш уряд - перший, міністри якого живуть так, як і представники влади у будь-якій цивілізованій країні - на зарплату від платників податків. Дані по зарплатах, які отримують міністри, є абсолютно відкритими".

Глава уряду нарікає, що, мовляв, нині багато маніпуляцій щодо зарплат працівників Кабміну.

"Прошу не спекулювати цифрами, а розбиратися до кінця. У деяких випадках міністри в грудні отримали з затримкою виплати за декілька місяців. Представники Кабінету міністрів нададуть деталізацію з поясненнями", - зазначив прем'єр.

⚡️Про зарплати міністрів. Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по декілька тисяч гривень, а за...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Вівторок, 14 січня 2020 р.

Підвищення зарплат чиновникам Гончарук вважає "невід’ємною складовою подолання корупції у владі".

"Наша принципова позиція - в уряді не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз та зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі. Міністри - державні топменеджери, їхня робота має відповідно винагороджуватися та, безумовно, на них покладена велика відповідальність за результати їхньої роботи. Саме тому ми впроваджуємо ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватись результати роботи чиновників з відповідними висновками", - пояснив глава уряду.

Він додав, що "держслужбовці всіх рівнів мають отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, окрім цього вони мають завжди пам’ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання - тільки так влада буде працювати ефективно".

Тим часом стало відомо, що фінансовий план державної "Укрпошти" передбачає зарплату керівнику на рівні 1,8 млн грн на місяць.

Відео #БудьЯкНіна: допис медсестри із зарплатнею 2700 гривень підірвав мережу

Медсестра з районної лікарні написала пост і підірвала мережу. Ніна Козловська на своїй сторінці зазначила, що через мізерні зарплати медсестри масово звільняються з роботи, і вже скоро не залишиться тих, хто вміє поставити крапельницю. В Україні і справді дефіцит медперсоналу - не вистачає 30 тисяч медсестер. ТСН провела день з медичною сестрою у відділенні з лежачими хворими.  

#БудьЯкНіна: допис медсестри із зарплатнею 2700 гривень підірвав мережу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції