Прокурор заявив про "право" Януковича переховуватися від слідства

Втікачеві пообіцяли охорону, якщо він вирішить повернутися в Україну.

Втікача з України Віктора Януковича почнуть судити 26 червня. З таким рішенням не погоджується захист обвинуваченого в державній зраді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Адвокат Віталій Сердюк продовжує наполягати на тому, що обвинувачення проти його клієнта є безпідставними. "Жодного доказу для того, щоб підтвердити підстави заочного розслідування, провину Віктора Януковича", - каже він.

ВідеоСтало відомо, коли почнуть судити Януковича в Україні

Натомість у прокуратурі наголошують на тому, що саме дії Януковича призвели до окупації Криму і воєнної агресії Росії проти України на Донбасі, через що сподіваються на вирок – по життєве ув'язнення. При цьому готові гарантувати Януковичу охорону, якщо він раптом вирішить з'явитися на судове засідання особисто – адже, зі слів адвоката, причиною неявки підсудного є страх за його життя.

"Янукович повинен перебувати в суді, і ми дуже сподіваємося, що він прибуде. Але це його право, як людини, якщо захоче він надалі переховуватися. Сторона обвинувачення буде клопотатися знову щодо призначення спеціального заочного судового провадження", - пояснив прокурор Руслан Кравченко.

Залиште свій коментар