Пшонка дозволив лікувати Тимошенко за межами колонії

Дата публікації
Перегляди
3087
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пшонка дозволив лікувати Тимошенко за межами колонії

Тимошенко дозволили лікуватися за межами Качанівської колонії

Генпрокурор розглянув звернення захисту екс-прем'єра і дозволив обстежувати та лікувати засуджену в спеціалізованому медичному закладі.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка дозволив лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за межами Качанівській колонії.

"Розглянувши відповідні звернення захисту Юлії Тимошенко, які депутати фракції БЮТ передали генеральному прокурору України під час особистої зустрічі 23 березня 2012 року, генеральний прокурор Віктор Пшонка дав відповідне доручення Державній пенітенціарної службі Україні, а також Міністерству охорони здоров'я України вжити необхідних заходів, в рамках чинного законодавства, для забезпечення обстеження та лікування засудженої Тимошенко в спеціалізованому медичному закладі за межами Качанівській виправній колонії", - повідомляє прес-служба генпрокуратури в понеділок.

Нагадаємо, нещодавно перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що українська влада зараз вивчає можливість лікування Тимошенко в Німеччині.

Пізніше ЗМІ повідомили про те, що переговори щодо лікування ведуться безпосередньо між адміністрацією президента Україна Віктора Януковича і відомством федерального канцлера Ангели Меркель.

Натомість в понеділок, 2 квітня Банкова заявила, що не веде переговорів щодо лікування екс-прем'єра в Німеччині. В заяві йшлося про те, що рішення про заходи, систему і місце лікування засуджених в Україні приймають відповідні установи, а не Адміністрація президента.

Як повідомлялося, лікарі берлінської клініки Charite, які оглянули Тимошенко в колонії, наполягали на негайному лікуванні пацієнтки за межами виправної установи. Тимошенко в свою чергу відмовлялася від лікування в українських медичних закладах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3087
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація