Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада Безпеки ООН схвалила заяву щодо ситуації в Україні

У заяві висловлюється підтримка територіальній цілісності України.

Рада Безпеки ООН схвалила заяву голови щодо ситуації в Україні. Про це повідомляє постійне представництво України в ООН.

У заяві висловлюється підтримка територіальній цілісності України, засуджуються порушення режиму припинення вогню на Донбасі та міститься заклик до виведення важкого озброєння.

Радбез висловлює серйозне занепокоєння з приводу загострення ситуації на сході України, яке призвело до загибелі мирних жителів. У зв'язку з цим сторони конфлікту закликають повністю виконати Мінські домовленості.

Нагадаємо, 29 травня на Радбезі ООН вперше було ініційоване обговорення українського питання. Серед основних тем були миротворча місія на Донбасі, українські політв’язні в Росії та кремлівська відповідальність за збитий малайзійський Boeing.

ВідеоНа Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

Миротворча місія на Донбасі, українські політв’язні в Росії та кремлівська відповідальність за збитий малайзійський Боїнг - міжнародна спільнота вимагає від Росії визнати свою провину за трагедію в небі над Донбасом та забрати геть своїх солдатів з українських територій. Москва не визнає навіть очевидних і доведених фактів. 

На Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції