Рада дозволила притягнути Довгого до відповідальності

Раніше сам політик заявляв, що не боїться суду і закликав зняти з нього недоторканність.

Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата групи "Воля народу" Олеся Довгого

За відповідне рішення проголосував 251 нардеп.

Таким чином народні обранці фактично підтримали зняття депутатської недоторканності з Довгого.

"Регламент - порушив, закон - не переступав... Я звертаюсь до вас з проханням підтримати це нікчемне з юридичної точки зору подання для того, щоб дати мені можливість виконати одну з моїх передвиборчих обіцянок та раз і назавжди поставити крапку у всіх тих чисельних абсурдних звинуваченнях, які приходиться чути мені й моїй родині упродовж останніх років", - заявив сам нардеп про обвинувачення на свою адресу безпосередньо перед початком голосування.

Нагадаємо, Олесю Довгому закидають земельні махінації у столиці за часів роботи секретарем Київради. У справі фігурують 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові, лише номінальна вартість котрих сягає 82 мільйони гривень. Луценко на засіданні комітету показав документи від жовтня 2007 року з підписом Довгого.

Його звинувачують у передачі фіктивній конторі десяти шматків заповідної землі. Тодішній депутат міської ради Наталія Новак твердить, що тоді в залі навіть не було кворуму, для нього спеціально змінювали порядок денний, плутали номери рішень, аби депутати не розуміли, за що саме голосують, а в кулуарах циркулювали чутки про 2 млн доларів, виділені на кожну фракцію, котра підтримала незаконне виділення землі.

Довгий твердить, що останньою ланкою в ухваленні рішень Київради є міський голова – тоді це був Леонід Черновецький. Тож, мовляв, вимагати відповіді треба у нього. 

Після гарячих дискусій комітет вирішив, що в поданні генпрокурора на нардепа чимало вад, але спрямувати його на розгляд до парламенту все ж треба. 

ВідеоНардеп Олесь Довгий попросив у ВР зняти з нього депутатську недоторканість

Залиште свій коментар