Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада спростила оподаткування для сімейних фермерських господарств

Сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки.

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску.

За відповідні зміни до Податкового кодексу проголосували 229 народних депутатів України, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Відтепер українські фермери та їх сім’ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки", — зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

"Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес", — додав він.

Зокрема, ухвалені законом зміни встановлюють:

- пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства;

- сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.

Зазначимо, законом України № 6490-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств" забезпечується можливість для мешканців села легалізувати свою діяльність у формі підприємницької діяльності для фізичних осіб-підприємців, які організували фермерське господарство, в тому числі сімейне, та надається їм можливість бути платниками єдиного податку четвертої групи.

Вибір редакції