Разумков пояснив, чому не підтримує подвійне громадянство в Україні

Разумков пояснив, чому не підтримує подвійне громадянство в Україні

Фото: УНІАН

Разумков зазначив, що в Конституції закріплено єдине громадянство.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков не підтримує запровадження в Україні подвійного громадянства, адже, на його думку, це може мати негативні наслідки.

Про це спікер Ради сказав в інтерв'ю "РБК-Україна".

"У Конституції закріплено, що у нас єдине громадянство. Якщо ми змінюємо головний закон України, це одна історія. Якщо ми починаємо змінювати закони, які знаходяться нижче Конституції, це інша історія. Моя особиста думка – громадянство має бути одне", - наголосив Разумков.

Так, спікер парламенту застеріг, що у разі запровадження подвійного громадянства, може бути більше негативних наслідків, ніж позитивних.

"Сьогодні у нас будь-який громадянин може мати під подушкою паспорт іншої держави, зокрема, чиновник. А це не правильно. Тому що якщо чиновник працює на країну і народ, тоді виникає питання, на яку країну і на який народ він працює", - додав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, що РНБО доручила Кабміну розробити законопроєкт щодо подвійного громадянства. За словами Олексія Данілова, питання подвійного громадянства є вкрай важливим для держави.  

Днями міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що в Україні невдовзі можуть дозволити подвійне громадянство з країнами ЄС. Водночас буде встановлено низку обмежень на подвійне громадянство для депутатів парламенту, міністрів. Також не буде дозволено подвійне громадянство з РФ. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Російські спецслужби купують українське громадянство: як і за скільки чиновники ДМС продають батьківщину

Російські спецслужби купують українське громадянство: як і за скільки чиновники ДМС продають батьківщину

Повʼязані теми:

Наступна публікація