Регіоналів зловили на складанні списку відвідувань Ради

Регіоналів зловили на складанні списку відвідувань Ради

Напроти прізвищ нардепів - два поля: "присутній" і "картка".

Партія регіонів ґрунтовно готувалася до засідання Верховної Ради в середу, 20 лютого. Як пише "Комсомольская правда в Украине", фотограф видання зняв, як один з депутатів, який відповідає за дисципліну серед своїх колег, перевіряє "табель відвідуваності".

Як наголошується, список із 19 "підзвітних" нардепів написаний від руки. На аркушах проставлені дати - 7, 19 і 20 лютого. Інші поля, залишені для дат, порожні. Навпроти прізвищ нардепів - два поля: "присутній" і "картка" (останнє може означати, що замість себе депутат залишив персональну картку для голосування).

Майже всі представлені в списку регіонали - серед них глава Федерації баскетболу Олександр Волков, брат мера Харкова Дмитро Добкін, екс-голова Укравтодору Володимир Демішкан - віддали перевагу останньому варіантові.

Видання зазначає, що за наявною у нього інформацією, фракція ПР розділена на 7 депутатських груп, за кожною закріплені заступники голови фракції, які мають стежити за відвідуваністю - це Сергій Тігіпко, Сергій Клюєв, Олексій Кунченко, Юрій Самойленко та ін. Така система створена для того, щоб депутати не прогулювали засідання і не "провалювали" розгляд ключових питань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в понеділок на закритому засіданні фракції ПР її керівництво вимагало від депутатів підвищити явку на пленарні засідання. При цьому в якості покарання озвучувалася навіть виключення з фракції.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів