РФ і США підготували дві чернетки резолюції Радбезу ООН щодо Сирії

На основі двох текстів передбачається виробити один документ для прийняття в найближчі дні.

Росія і США обговорюють питання про підготовку проекту резолюції Ради Безпеки ООН на підтримку досягнутих домовленостей щодо встановлення режиму припинення вогню в Сирії.

Як повідомило ТАСС джерело в штаб-квартирі всесвітньої організації, Росія і США підготували дві чернетки резолюції. На основі двох текстів передбачається виробити один документ для ухвалення в найближчі дні.

"Є два тексти — американський і російський. Їх потрібно звести в один", — пояснив співрозмовник агентства. Узгодження майбутньої резолюції — трудомісткий процес, особливо коли мова йде про Сирію. У той же час, у двох делегацій дуже мало часу — документ необхідно прийняти до настання вечора п'ятниці, 26 лютого.

Інше джерело в ООН повідомило, що обговорення майбутньої резолюції триває між Росією і США в двосторонньому форматі, і ніяких текстів серед інших країн-членів Ради Безпеки поки не поширювалося.

Раніше повідомлялося, що США і Росія погодили умови сирійського перемир'я. згідно з домовленостями, опівночі 27 лютого в Сирії повинні бути припинені бойові дії. Умови укладеної угоди, запропонованого США і РФ, раніше оприлюднив глава Росії Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: