Росія втратить свій ядерний арсенал без України

Всі ракети-носії ядерних боєголовок в російському арсеналі виготовлені в Україні.

Ще не так давно російський пропагандист Дмитро Кисельов погрожував перетворити США на ядерний попіл. Однак російські ракети з ядерним зарядом не полетять, якщо Україна не буде їх обслуговувати.

Як йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень, однією з таких ракет-носіїв є "Воєвода". Це міжконтинентальна балістична ракета наземного базування. Вона єдина здатна подолати протиракетну оборону США. 83% російських боєголовок переносять саме ці ракети-носії. Але "Воєвода" виготовлена в Україні.

Сам носій, система бойових блоків індивідуального наведення, а їх 10 у кожній ракеті, а також система управління - українські. Розробником ядерного щита Росії є Дніпропетровське КБ "Південне". А виготовлені "Воєводи" на дніпропетровському "Південмаші".

Супернадійну систему наведення, яка здатна працювати навіть в умовах ядерних вибухів і стоїть на озброєнні Росії, створив харківський "Хартрон".

Ще одна ракета, яку на Заході називають "Сатана", теж розробили в Україні. Її запускають складним мінометним стартом.

Вся ця страшна і потужна зброя, якою Кремль останнім часом погрожує світові, виготовлена в період 70-х та 80-х років. Вона потребує постійного технічного обслуговування. За "Воєводами" донедавна доглядали фахівці КБ "Південне" і заводу "Південмаш". Тільки завдяки цьому ракети, чий термін придатності сплив десятиліття тому, досі в робочому стані.

Але якщо українські фахівці припинять їх обслуговувати, Росія втратить свій ядерний арсенал. Ракети в кращому випадку не полетять.

Нагадаємо, що Володимир Путін почав відпрацьовувати нанесення ядерного удару.

Без українських фахівців Росія може лишитись ядерної зброї

Одну з причин падіння російського "Протону" називають відмову від співпраці з дніпропетровським "Південмашом". Сам Південмаш цього тижня святкував вдалий 36 запуск "Зеніту".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: