Розенблат заявив про обшуки у його помічників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп відкидає звинувачення. 

Народний депутат від БПП Борислав Розенблат, охоронця якого затримали на хабарі  у 200 тисяч доларів,  заявив про обшуки у його помічників.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Затримання свого соратника політик називає помстою та провокацією, пов'язаною з його діяльністю щодо легалізації бурштину.  За ловами Розенблата, наразі в його помічників відбуваються обшуки.

"Як доказ – зараз відбуваються обшуки у моїх помічників. У всіх документах НАБУ, які я бачив, фігурує одна тема: написання законопроекту про легалізацію бурштину", - наголосив народний обранець.

Парламентар від БПП стверджує, що нардеп Сергій Лещенко звинувачує його у тому, що той взяв хабар у 200 тисяч доларів за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

"У цьому немає сенсу, бо я не є чиновником чи посадовою особою, яка може вирішувати такі питання в принципі. Навіщо мені платити гроші, якщо я не маю впливу? Так, я писав звернення на ГПУ з проханням розібратися з незаконною видачею чиновниками Держгеонадр спеціальних дозволів на видобуток бурштину на Житомирщині низці компаній. Після того, як я відкрито заявив, що чиновники з Держгеонадр "розбазарюють" бурштиноносні землі, на мене пішла дуже сильна інформаційна атака. Очевидно, що були залучені всі засоби впливу, написані заяви в НАБУ, на які, власне, бюро і відреагувало", - написав політик.  

Нагадаємо,  19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією

"Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з'явилися представники НАБУ. Моя позиція така - це провокація. При чому, планувалася вона давно. Видно, що хтось сумлінно працює над тим, щоб дискредитувати мене. Спочатку хотіли звинуватити в тому, що я не плачу податки, але не знайшли доказів, тепер ось це", - заявив Розенблат.

ВідеоНАБУ затримало охоронця народного депутата від БПП на хабарі

Залиште свій коментар

Вибір редакції