Санкції проти РФ не є самоціллю - Порошенко

Санкційний тиск є ефективним інструментом, на думку президента. 

Президент України Петро Порошенко наголосив, що Україна залишається рішучим прихильником виключно правових, політико-дипломатичних шляхів врегулювання і в питанні Криму, і ситуації на Донбасі.

Про це інформує сайт глави держави.

Президент також наголосив на важливості продовження сакційного тиску на Росію, який не є самоціллю, а ефективним інструментом забезпечення виконання російською стороною її зобов'язань у рамках Мінських домовленостей. Порошенко сподівається, що у ЄС належно оцінять реформи, які здійснюються в Україні.

"Незважаючи на надскладні виклики, яким вимушено протистоїть Україна, ми сумлінно виконали свою частину зобов'язань, і маємо право очікувати на відповідне рішення з боку наших партнерів ЄС без подальших зволікань", - підкреслив глава держави.

Президент подякував столицям країн "Великої сімки" та ЄС за послідовну підтримку України, зокрема фінансову, у забезпеченні проведення складних, але необхідних для країни та її європейського майбутнього реформ.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко телефоном поспілкувався з віце-президентом США Джозефом Байденом.

Петро Порошенко та Джозеф Байден відзначили важливість координації зусиль із забезпечення виконання Росією зобов'язань відповідно до Мінських домовленостей та збереження політики міжнародних санкції проти Росії аж до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Співрозмовники також приділили увагу продовженню підтримки реформ в Україні, які почали приносити відчутні результати.

ВідеоСанкції проти Росії США зніме лише після повернення Криму - Обама

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: