Савченко розповіла про стосунки з Порошенком і Тимошенко

Роботу в уряді їй не пропонували.

Народний депутат Надія Савченко розповіла про свої стосунки з Порошенком і Тимошенко.

Про це вона повідомила "Новій газеті".

"Зараз у нас з Тимошенко нормальні ділові стосунки і немає нічого такого, що намагаються "виколупати" журналісти", - заявила вона. Савченко додала, що точно такі ж у неї стосунки з президентом України Петром Порошенко: "працюємо і співпрацюємо, виїжджаємо у відрядження, радимося, обговорюємо".

"Це не тільки з Порошенком і Тимошенко, з усіма так", - зауважила вона. Але роботу в уряді їй не пропонували, Савченко працює як депутат, слухає проблеми народу.

Нагадаємо, що звільнена з російського полону народний депутат України Надія Савченко вважає, що на те, щоб Україна і Росія помирилися і стали добрими сусідами, підуть століття.

Нагадаємо, 7 червня депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що потрібно провести прямі переговори з "ДНР" і "ЛНР". Також вона зазначила, що готова особисто проводити переговори з ватажками терористів. Після цієї заяви Савченко зустрівся президент України Петро Порошенко. За словами нардепа, президент проти ідеї прямих переговорів Києва з бойовиками "ДНР" і "ЛНР". "З президентом ми говорили сьогодні на цю тему. Президент дотримується тієї лінії, яку зараз озвучила СБУ, то безпосередньо обговорювати в тому контексті, як я хочу можна тільки звільнення заручників. В принципі я тільки це й збиралася обговорити", - сказала Савченко.

Згодом Надія пояснила, що готова вести прямі переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР", проти яких воювала на фронті, але не з політиками "республік". "Я готова говорити з тими людьми, з якими я зустрічалася в бою. Якщо я зустрічалася особисто Ігорем Теслярською, то я знаю, що з цією людиною можна говорити, тому що, принаймні, він знає, про що говорить, бо він там був. Я чула, що воював Захарченко, особисто я з ним не стикалася, але хлопці розповідали, що так, він дійсно... тобто я готова говорити про війну і про обмін полоненими з людьми, які безпосередньо знають, що таке ціна життя людини", - заявила Савченко. Проте лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко висловилася проти цієї ідеї. "Вести переговори - це значить принизити Україну, це означає легалізувати бандитів, це означає ніколи не вирішити військовий конфлікт. Тому що переговори з "маріонетками" і терористами ніколи не приводили до позитивних наслідків", - наголосила голова фракції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: