СБУ і Генпрокуратура проігнорували бажання регіонала відділити Галичину

Дата публікації
Перегляди
1727
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СБУ і Генпрокуратура проігнорували бажання регіонала відділити Галичину

ГПУ не захотіла розбиратись з Болдирєвим

За словами депутата "Нашої України" Андрія Парубія, ні ГПУ, ні СБУ не захотіли взятися за регіонала Юрія Болдирєва.

Генеральна прокуратура і Служба безпеки відмовились порушувати кримінальну справу проти народного депутата від Партії регіонів Юрія Болдирєва, який заявляв про необхідність відокремлення Галичини від України.

Про це заявив заступник голови політради "Нашої України", народний депутат Андрій Парубій, повідомила прес-служба партії.

Депутат три тижні тому подав відповідну заяву про порушення кримінальної справи за фактом сепаратистських висловлювань Болдирєва, які підпадають під 110 статтю Кримінального кодексу України і передбачають обмеженням волі на строк від 3 до 5 років.

"Я отримав відповіді як від Генпрокуратури, так і від Служби безпеки України. СБУ написала, що це питання знаходиться у підслідності ГПУ, а Генпрокуратура – що це питання у підслідності СБУ", - повідомив Парубій.

Парубій вважає відповіді ГПУ та СБУ абсурдними.

"Таким чином виявилося, що в Україні відсутня владна структура, яка б могла розслідувати злочини проти державного суверенітету України. Це виявило важливу проблему – якщо завтра відбудеться чергова дія проти цілісності і суверенітету України, у цій державі не буде кому взяти на себе відповідальність і покарати злочинців", - вважає депутат.

Читайте також:

Чечетов назвав ідею регіонала позбутися Галичини імпровізацією

Україна передумала віддавати Росії закордонне майно СРСР

У ПР розповіли, як на Захід кидають гроші, але рейтинг все одно низький

"Донецькі" вже очолюють майже половину регіональних прокуратур

Наступна публікація