Снігова атака на нардепів під Радою викликала і шквал критики, і схвальні відгуки (відео)

Снігова атака на нардепів під Радою викликала і шквал критики, і схвальні відгуки (відео)

Депутатів закидали снігом / Фото: youtube

Вчинок людей неоднозначно сприйняли в парламенті.

Вчорашнє закидування народних депутатів снігом розділило думки користувачів Інтернету.

Проти дій людей виступили і журналісти, і народні депутати від опозиції.

Зокрема, журналістка Ольга Червакова на своїй сторінці у Facebook зазначила: "Моя мама вчора ходила на мітинг, що вимагав виборів в Києві. Але після того, що там сталося, я їй заборонила взагалі відвідувати будь-які зібрання опозиції. Весь день вони говорили, "нам не байдуже". Вимагали дотримання закону, прав громадян, відновлення самоврядування. Вони були повністю праві, а те, що вони зробили ввечері, перекреслило все. В мене питання: люди, ви що, озвіріли? Тепер всіх людей, які належать до ворожих вам політичних поглядів будете вбивати?".

Народний депутат від УДАРу Ірина Геращенко також засудила вчинок людей.

"Я як жінка і як політик засуджую сніговий напад на жінок-депутатів. В політиці немає статі - це правда, і там потрібно бути готовим до боротьби. Але застосування сили до жінок - про яку б політичну силу не йшлося - не виправдовується нічим. Всі, хто дозволяє собі подібні речі, мають розуміти - вони подають сигнал суспільству, хлопцям, чоловікам, що на жінку можна підняти руку. Це неправильно", - написала вона у Facebook.

У свою чергу, журналіст Сергій Сидоренко вважає, що на мітинги з 2004 року почали привозити "агресивну люмпен-гопоту". "Я не хочу війни! Даруйте за банальність, але я мрію про європейську Україну, цивілізовану, і ця мрія не сумісна ані з Жовтневою революцією, ані з громадянською війною, ані з іншими шляхами, де центральними є насильницькі методи", - зазначив Сидоренко.

"Мені боляче на це дивитися. На цих принижених жінок, переляканих Табалових. Коли суди, закони права і моралі не працюють - кожен може стати жертвою самосуду. А ті, на кого накидалися люди, стали жертвами через свою готовність прислуговувати злу. Бо коли це зло знищує не тебе - здається, що його і не має. Аж раптом воно наздоганяє - ганебно-принизливою сніжкою у спину. Поки що сніжкою...", - повідомив народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький.

При цьому, в мережі є й ті, хто вчинок виправдав.

Зокрема, журналістка Ольга Снісарчук довго сміялась над "обстрілом" снігом нардепів від ПР: "Одразу зізнаюся: я голосно реготала через снігову атаку. Мені по фігу, хто ліпив і метав сніжки. Мені по фігу – чиї ці депутати і депутатки, в яких поцілили. Я реготала, побачивши, як наваляли снігом і прапором Табаловим. Просто тому, що мені смішно. А ви що хотіли – щоб їм ніжно шепотіли у спини "панду геть"? Так, сніжком в морду – боляче. І образливо. Ще більш боляче, коли тобі верещать у спину як-от Ставнійчук - "сука продажна". Ще більш образливо – коли це правда. І ще більш образливо напевно, коли єдине, що ти можеш зробити – це метнути сніжком. Зізнаюся, на цьому етапі політичного розвитку країни мені навряд чи було б жалісно – навіть якби в депутатів метали лимонками. Тому ці всі цивілізаційні соплі – тупо крокодилячі".

Крім того, народний депутат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв у Facebook теж виступив проти вчинку і навіть готовий вибачитися перед постраждалими, як чоловік.

"Але, погодьтесь, так само безперечно погано відбирати у тих хлопців право жити в демократичній країні, в чому беруть активну участь і Ставнійчук, і Льовочкіна, і Горіна. Ці дами захищені чи партквитками, чи посадами, чи недоторканістю. В той час як їхні кримінальні боси через ручних ментів та бандитів-прокурорів кидають молодь за ґрати, вибивають тортурами "зізнання", знищують їхнє право на освіту, роботу, майбутнє... Ну, а якщо згадати європейський досвід, то Марії Антуанетті колись довелося значно гірше", - зазначив політик.

Як відомо, вчора біля Верховної Ради невідомі закидали снігом народних депутатів від Партії регіонів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація