Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справу Чорновола хочуть закрити за терміном давності

Водій КАМАЗу, який збив політика у 1999 році, визнав свою провину, але обвинувачувального вироку може не бути.

02_chorn
Водія обвинувачують у порушенні правил дорожнього руху
Після майже 13 років слідства у справі смерті лідера Народного Руху В'ячеслава Чорновола прокуратура з'ясувала, що популярний тоді політик загинув у ДТП, повідомляє ТСН.

На лаві підсудних сидить водій Володимир Куделя. Саме він був за кермом вантажівки, від зіткнення з якою навесні 1999-го року помер кандидат у президенти Чорновіл.

Куделю обвинувачено у порушенні правил дорожнього руху. Він свою провину визнав.

Однак, попри зізнання, жодного покарання водій Куделя не понесе. І навіть обвинувачувального вироку не буде. Поки тривало слідство, збіг термін давності у цій справі. Адвокат підсудного просив закрити провадження вже сьогодні.

"На сьогоднішній день пройшло більше 12 років, а закон передбачає, що особу можна притягти до відповідальності протягом не більше як 10 років. Справу має бути закрито саме з формальних причин", - заявив адвокат Валерій Кузьменко.

Для родичів В'ячеслава Чорновола це означало б одне - втратити останню надію на те, що справу хоча б колись дорозслідують.

"Ми з самого початку настоювали, що це є терористичний акт проти державного діяча", - заявив Тарас Чорновіл.

Примітно, що на бік потерпілих сьогодні несподівано для Чорноволів став і представник державного обвинувачення, який заявив про необхідність розглянути кримінальну справу у повному обсязі.

Нагадаємо, справу Чорновола неодноразово закривали, і знову відправляли на дорозслідування. Минолого літа була проведена ексгумація тіла. І знову - нічого істотного не з'ясували.

Родина переконана, якби не черговий розголос у пресі і присутність на процесі журналістів, справу сьогодні таки зам'яли б. Проводити судове слідство - чи закрити провадження за терміном давності - суддя пішов думати до завтра.

Відео Вирок у справі загибелі лідера Народного Руху В'ячеслава Чорновола

Залиште свій коментар

Вибір редакції