Суд не визнав випуск програми "Ліга сміху" виборчою агітацією Зеленського

Дата публікації
Перегляди
2080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд не визнав випуск програми "Ліга сміху" виборчою агітацією Зеленського

Фото: УНІАН

Юлія Литвиненко подавала позов проти Володимира Зеленського.

Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні адміністративного позову кандидатки в президенти України Юлії Литвиненко до кандидата в президенти Володимира Зеленського, де третьою особою виступала "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".

Про це йдеться у рішенні від 21 лютого цього року, яке отримала у розпорядження ТСН.

Литвиненко просила суд встановити факт використання Зеленським під час проведення передвиборчої агітації коштів не з виборчого фонду. Крім того, політик вважала, що було порушено виборче законодавство. Зокрема, йдеться про витрати на зйомку та трансляцію телепередачі "Ліга сміху" 4 сезону 12 епізоду. Литвиненко зазначила у позові, що під час телепрограми лунали нібито заклики голосувати за Володимира Зеленського. "Відповідач підняв пакет і продемонстрував присутнім глядачам і телеглядачам пакет "Голосуй за Зеленського!". Після цього відповідач повернув пакет учаснику. Після цього відповідач повернув пакет учаснику, який також продемонстрував його присутнім і заначив: "Боже мой! Какая избирательная кампания. Гречка уже сварена". Вищезазначені заклики голосувати за відповідача, які були оприлюднені у передачі, позивач вважає політичною рекламою та передвиборчою агітацією в розумінні ст. 58. Закону України "При вибори президента України", - йдеться у постанові суду.

Втім, на думку судді, у продемонстрованому відеоролику не було передвиборчої агітації в розумінні українського законодавства. "Позаяк відповідач не замовляв виготовлення телепередачі "Ліга сміху" та не оплачував виготовлення та/або демонстрацію в ефірі цієї телепередачі 15.02.2019 р. Доказів, які б свідчили про те, що відповідач звертався з дорученням до інших осіб із проханням стосовно сплати будь-яких коштів на виготовлення та/або демонстрування телепередачі "Ліга сміху" матеріали не містять, а позивачем не надано", - вважають у суді.

Суд відхилив позов кандидатки в президенти Юлії Литвиненко до Володимира Зеленського

Суд відхилив позов кандидатки в президенти Юлії Литвиненко до Володимира Зеленського

Судді переконані, що 4 сезон, 12 епізод реалізовував своє право на професію, що гарантовано Конституцією України, а зважаючи на те, що випуски передачі "Ліга сміху" почали транслювати задовго до початку виборчого процесу. Крім того, вищевказані гасла демонструвались з боку інших учасників телепрограми "Ліга сміху". Таким чином, Юлії Литвиненко було відмовлено у задоволенні позову.

Нагадаємо, Юлія Литвиненко - колишня ведуча, яка працювала на телеканалах ICTV, "Інтер", "Прямий" та інших. В одному зі своїх останніх інтерв'ю вона зізналась, що її по суті з "Інтера" звільнив Володимир Зеленський. "Він, прийшовши туди керівником, згорнув все виробництво, - розповіла телеведуча. - Канал так і не відродився. Фінансування було направлено на виробництво програм "95 кварталу"".

Володимир Зеленський залишається лідером президентських перегонів - опитування

Володимир Зеленський залишається лідером президентських перегонів - опитування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація