Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд продовжує розгляд справи Геннадія Корбана. Дивіться онлайн

Засідання переносили через "перерву для відпочинку".

10 лютого о 16.00 в Апеляційному суді столиці продовжиться розгляд апеляційних скарг адвокатів Корбана. Захисники просять суд скасувати рішення судді Дніпровського районного суду столиці Миколи Чауса про зміну їхньому підзахисному запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

ТСН.ua транслює засідання наживо.

3 лютого у засіданні Апеляційного суду з розгляду скарг адвокатів була оголошена перерва. Формально це "перерва для відпочинку", як сказав суддя Денис Масенко. За цей час суд має викликати для допиту свідків у справі політика.

Як відомо, Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана. Документи, за твердженням ГПУ, доводять давання хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції