Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корбана перевели до СІЗО

Про умови утримання наразі нічого невідомо.

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан був переведений до слідчого ізолятору СБУ сьогодні, 15 січня.

Про це ТСН.ua повідомила прес-секретар партії Євгенія Кравчук.

"Я підтверджую переведення. Геннадій Корбан зараз у СІЗО", - зазначила вона.

Як повідомив ТСН.ua представник захисту Корбана Олексій Шевчук, переведення політика є порушенням чинного законодавства. Він нагадав, що його клієнту лікарями рекомендовано перебувати в домашніх безстресових умовах, щоб не ставити під загрозу здоров'я. "Це пов'язано з тим, що в СІЗО немає необхідних умов для догляду, який повинен бути забезпечений цілодобово, щоб своєчасно відреагувати на можливі зміни", - розповів Шевчук. 

Такі дії слідства адвокат вважає тиском на Геннадія Корбана з метою дестабілізації. Олексій Шевчук додав, що не знає, в яких умовах перебуває політик, але про його переведення було відомо раніше. 

Своєю чергою, за словами адвоката Оксани Томчук, згідно з висновком лікарів, Корбан потребує подальшого медичного спостереження. "Якщо Корбану стане гірше, він знову може бути госпіталізований", - не виключила Томчук.

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доставлений у Київ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало погано і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана в суд, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО. Засідання у справі поновиться 22 січня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції