Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заарештував Корбана на два місяці

Політик заявив, що підкорюється рішенню суду.

Суд Дніпровського району Києва постановив взяти під варту лідера УКРОПу Геннадія Корбана, передає кореспондент ТСН з місця подій. Задоволено клопотання Генеральної прокуратури про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану на тримання під вартою протягом 60 діб.

Ухвалу під крики "Ганьба" зачитав скандальний суддя Микола Чаус близько 13.50. Адвокати, які захищали Корбана раніше, а також державні захисники, яких долучили до справи сьогодні таким рішенням обурені, адже перед тим, як суддя попрямував до нарадчої кімнати, адвокат внесла до канцелярії суду заяву про відвід судді. І з цієї хвилини Чаус не мав права продовжувати розгляд.

Проте, це суддю не зупинило. У зачитаній ухвалі значаться прізвища адвокатів, від яких Корбан відмовився. Тому правозахисники упевнені, що ухвалу про арешт вже було підготовлено заздалегідь, і документ лише лежав і чекав, коли його зачитає суд.

Сам Корбан взяв останнє слово і заявив, що рішенню діючого судді підкорюється, оскільки не хоче чинити зі свого боку безладів. Всіх закликав зберігати спокій і в будь-якому разі не допустити агресивних дій. Заспокоїв, що адвокати вже готують апеляцію і невдовзі її розглянуть. 

Також адвокати зазначають, що саме сьогодні Рада юстиції мала розглянути дисциплінарну справу щодо судді Миколи Чауса, але вирішили це засідання перенести.

Увечері 24 грудня в квартиру до Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецназівці і вивезли його в невідомому напрямку.

Пізніше стало відомо, що Корбан був доставленний в Київ співробітниками СБУ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви і підозри, що політик дійсно має проблеми зі здоров'ям, адже його обстежували у дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня слідчі Генеральної прокуратури України внесли до Дніпровського районного суду Києва клопотання про обрання запобіжного заходу КорбануПрокурори вимагають утримання політика під вартою. Під час засідання Корбану стало погано і його госпіталізували до лікарні Інституту Амосова, де йому зробили стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я лідера УКРОПу.

26 грудня суддя Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про силовий привід і доставлення Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і він тривав до майже 14 години 28 грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції