Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розгляд апеляції Корбана перенесено

Справу розглядатимуть 22 січня.

Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО. Засідання у справі поновиться 22 січня.

Відповідне рішення оголосив суддя Денис Масенко. Початок засідання призначено на 11:00 годину.

Суд вирішив обладнати залу для засідань згідно вимог Європейської конвенції з прав людини та відправити запит про результати судово-медичної експертизи, призначеної Корбану.

Адвокати домагалися відкладення розгляду справи до завершення експертизи та забезпечення належних умов у залі суду. Їхнє прохання задоволено.

Фотогалерея Лутковська відвідала Корбана у лікарні і обдумує, як реагувати на ситуацію з СБУ (4 фото)

28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доставлений у Київ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало погано і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана в суд, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

5 січня 2016 року Геннадій Корбан заявив, що екс-регіонал Олег Царьов, який підтримує терористів на Донбасі, свідчить проти нього в Генпрокуратурі.

Відео Розгляд апеляції по справі Геннадія Корбана затягується

Залиште свій коментар

Вибір редакції