Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Святкувати перемогу над Гітлером треба в Києві, а не у Москві - екс-посли США

Путін винен у тому, намагається приписати тільки Росії перемогу у Другій світовій війні.

Столиця України Київ, а не Москва, повинна стати місцем проведення урочистостей з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Як йдеться в матеріалі екс-послів США в Україні Джона Гербста, Стівена Пфайфера та Вільяма Тейлора у виданні Los Angeles Times, канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон справедливо відхилили запрошення взяти участь у параді в Москві.

За словами дипломатів США, світові лідери можуть відвідати заходи у Києва, а не у Москві, адже у 2015 році столицю РФ навряд чи можна вважати гарним місцем для зустрічі західних лідерів.

Видання повідомляє, що західні лідери не можуть бути в Москві і дивитися на парад російських військових, чиї товариші досі воюють на Донбасі.

Екс-посли зазначають, що президент РФ винен у тому, що намагається приписати тільки Росії перемогу у Другій світовій війні.

Втрати росіян були найбільш численними, але в процентному відношенні до загальної чисельності населення Україна постраждала більше, втративши 25% своїх жителів.

"Хай пропаганда Кремля спробує приховати те, як у Києві лідери західних країн віддають данину поваги радянському народу", - пише видання.

Нагадаємо, польський президент відмовився їхати до Москви на військовий парад 9 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції