Тігіпку не подобається, що молодь ледарює

Дата публікації
Перегляди
3062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпку не подобається, що молодь ледарює

Тігіпко хоче, щоб молодь працювала

За словами віце-прем'єра, серед безробітних найбільше випускників вузів.

"У першу чергу, нам слід стимулювати створення першого робочого місця для молоді. Молодіжне безробіття сьогодні майже втричі вище, ніж в середньому по країні. Економіка втрачає найбільш активних і продуктивних фахівців", - заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, в рамках нової соціальної політики одним з першочергових завдань буде, зокрема, створення робочих місць для молоді. Для вирішення цієї проблеми віце-прем'єр пропонує стимулювати роботодавців до створення перших робочих місць для молодих спеціалістів, зокрема, шляхом скасування на рік відрахувань в соціальні фонди.

"Ще один потужний стимул - впровадження контракту між роботодавцем і студентом. За цим контрактом роботодавець проінвестує в освіту або перепідготовку спеціаліста, а той, у свою чергу, повинен буде відпрацювати певний час на підприємстві. Таке контрактування радикально підвищить якість підготовки кадрів", - вважає чиновник.

Нагадаємо, на 1 лютого Держкомстат нарахував в Україні 520,9 тис. безробітних. Офіційні дані становлять 30,4% всіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією Міжнародної організації праці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація