Тимошенко доведеться стати за верстат відразу після одужання

Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко доведеться стати за верстат відразу після одужання

Тимошенко доведеться працювати нарівні з ув'язненими / Фото: byut.com.ua

Статус лідера партії не звільнить екс-прем'єр від роботи в колонії.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко може відмовлятися від робіт у колонії за станом здоров'я, але якщо пенітенціарна служба визнає її досить здоровою, їй доведеться стати за верстат. Про це "Сегодня" розповів юрист Віталій Сердюк.

Таким чином, посилатися на будь-яку роботу поза колонією Тимошенко не може. Тобто, виконання обов'язків лідера партії "Батьківщина" не звільняє її від обов'язків працювати як ув'язненій. "Відповідно до статті 118 Кримінально-виконавчого кодексу України, засуджені до позбавлення волі повинні працювати в місцях і на роботах, які визначаються адміністрацією колонії. Засуджені залучаються до суспільно корисної праці з урахуванням виробничих потужностей, статі, віку, працездатності, стану здоров'я і спеціальності", - розповідає Сердюк.

"Юлія Тимошенко може відмовитися від роботи, посилаючись на проблеми зі здоров'ям. Але, як відомо, зараз проводяться обстеження. Якщо діагноз не підтвердиться і пенітенціарна служба визнає її досить здоровою для даної трудової діяльності, екс-прем'єр повинна буде стати за верстат", - підкреслює він.

Нагадаємо, днями екс-прем'єр заявила, що відмовляється працювати нарівні з ув'язненими Качанівської колонії, так як у неї вже є робота - вона очолює партію "Батьківщина".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація