Тимошенко покликала до себе професора Поліщука

Дата публікації
Перегляди
2529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко покликала до себе професора Поліщука

Тимошенко чекає медобстеження / Фото: Прес-служба БЮТ

Заяву на медогляд екс-прем'єрка передала ще вчора. Реакція керівництва колонії наразі не відома.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка утримується в Качанівській виправній колонії в Харківській області, подала прохання про допуск до неї лікарів.

Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко в ефірі одного із українських телеканалів.

"Ніколи Юлія Володимирівна не відмовлялася від послуг українських медиків. Ми говоримо про єдине, що Тимошенко хоче, щоб її обстежували ті лікарі, яким вона довіряє... Мова йде про лікарів дійсно визнаних. Зокрема, про професора Поліщука, якому вона довіряє", - зазначив депутат.

Власенко додав, що заяву керівництву Качанівської колонії щодо запрошення професора нейрохірургії, колишнього міністра охорони здоров'я Миколи Поліщука для свого огляду Тимошенко передала у вівторок, 24 січня, як це передбачено чинним законом.

"Як вони на це відреагують, ми не знаємо", - уточнив Власенко.

При цьому захисник Тимошенко запевнив, що допуск іноземних лікарів до ув'язнених не є складним.

"Для того, щоб допустити німецьких лікарів необхідно всього нічого: необхідно лише дозвіл керівника Качанівської колонії і погодження із слідчим Служби безпеки України", - уточнив депутат.

Власенко не зміг уточнити, скільки часу потрібно для отримання таких дозволів.

"Вони всім обіцяють, що видадуть всім дозволи, але коли доходить до справи, всі наполягають, що це можуть бути лише лікарі Міністерства охорони здоров'я", - підсумував він.

Як відомо, у середу в Генпрокуратурі та Державній пенітенціарній службі заявили, що готові сприяти організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження Тимошенко.

Раніше Канада і Німеччина запропонували допустити своїх медпрацівників до лікування Тимошенко.

Екс-прем'єрка публічно підтвердила свою згоду пройти повне медичне обстеження у німецьких лікарів, повідомив раніше Власенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація