Трамп привітав Порошенка з Днем Незалежності

Американський гарант пообіцяв Україні підтримку. 

Петро Порошенко та Дональд Трамп

Петро Порошенко та Дональд Трамп / © Сайт президента України

Президент США Дональд Трамп привітав українського главу Петра Порошенка з 26-ю річницею Незалежності.

"З дня проголошення Україною незалежності 24 серпня 1991 року і особливо після Революції Гідності Сполучені Штати завжди підтримували її прагнення стати дійсно європейською країною", - наводить прес-служба Порошенка слова американського лідера.

Також Трамп наголосив, що США і надалі будуть підтримувати прагнення України, а також докладатимуть зусиль разом з іншими однодумцями для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент США передав щирі вітання та побажання, підкресливши, що День Незалежності є особливим моментом для святкування та відзначення уже досягнутих результатів, попри виклики, що існують попереду. 

Нагадаємо, 24 серпня відбудеться військовий парад до Дня Незалежності. Участь у цьогорічному параді візьмуть понад 3600 українських військових. Також головною вулицею Києва вперше крокуватимуть військові підрозділи країн-партнерів: Великої Британії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі та США, а також знаменні групи Латвії, Румунії та Естонії.

До України приїдуть міністри оборони 11 країн, серед яких і глава Пентагону Джеймс Меттіс.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie