Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп призначив главою МВС колишнього "морського котика"

Природними ресурсами буде завідувати спецпризначинець із 28-річним стажем.

Новообраний президент США Дональд Трамп оголосив про намір призначити міністром внутрішніх справ сенатора штата Монтана Райана Зіньці. Відповідне рішення ще має узгодити Конгрес США. Про це повідомляє сайт перехідної адміністрації президента.

За словами Трампа, Зіньці досягнув великих успіхів у питаннях зниження зайвої правової урегульованості, управлінні лісами, державними землями, а також енергетики.

Лідер республіканців зазначає, що Зіньці, як колишній "морський котик" із 28-річним стажем, як ніхто інший знає, що необхідно для досягнення мети та яким чином здобуваються перемоги.

Трамп стверджує, що Зіньці зможе зробити Америку "найкрасивішою країною в світі" за допомогою грамотного управління федеральними землями.

Колишній спецпризначинець прийняв пропозицію і підкреслив, що суверенні індіанські народи та їхні землі мають володіти повагою і свободою, на яку заслуговують.

Зазначимо, що в США Міністерство внутрішніх справ займається збереженням природних ресурсів та національних багатств, а також веде програми, призначені для корінних народів країни.

адміністрація Трампа

Нагадаємо, раніше Трамп обрав кандидатуру на посаду міністра нацбезпеки генерала у відставці Дона Келлі. Новий міністр буде займатися регулюванням незаконної імміграції до країни. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції