Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кандидат на посаду Держсекретаря США заявив, що йде з ExxonMobil

Рекс Тіллерсон вийде на пенсію наприкінці року. 

Кандидат на посаду Держсекретаря США Рекс Тіллерсон оголосив про відставку з посади голови ради директорів компанії ExxonMobil.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Тіллерсон планує піти з ExxonMobil наприкінці року – він вийде на пенсію, хоча мав зробити це у березні 2017 року при досягненні 65 років, обов'язкового пенсійного віку для компанії на його посаді.

Рада директорів ExxonMobil подякувала Тіллерсону за його 41-річну працю у компанії і привітала із призначенням в кандидати Держсекретаря США, зазначивши, що його служіння нації на цій посаді буде "успішним і видатним".

Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона, який має "зв'язки з Росією". Раніше видання The Wall Street Journal писало, що Тіллерсон серед всіх претендентів на цей пост має найбільш тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним. Трамп назвав Тіллерсона "гравцем світового класу" і заявив, що його досвід щодо укладення "величезних угод" у Росії є перевагою. 

Глава МЗС РФ Сергій Лавров прокоментував обрання кандидатури Тіллерсона на пост держсекретаря США . "Ми це приймаємо як рішення обраного президента, готові працювати з будь-якими партнерами, які зацікавлені в розвитку рівноправних відносин з РФ. Думаю, що і президент Трамп, і майбутній держсекретар - люди прагматичні, розраховуємо, що цей прагматизм буде гарною основою для вибудовування взаємовигідного співробітництва", - заявив він.

адміністрація Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції