У Дніпропетровську розколовся "Опозиційний блок"

Екс-регіонали конфліктують із Олександром Вілкулом.

Розкол стався в партії "Опозиційний блок" у Дніпропетровську. Регіонали з багаторічним стажем заявляють, що їх незаконно вилучили з партії, а міську та обласну організації захопили рейдери-однопартійці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Потерпілими називають себе більше двадцяти людей. Зокрема, й ті, що багато років були "правою рукою" Олександра Вілкула. Вони кажуть, що їх таємно викинули з партії заднім числом люди, котрі не мали на це повноважень.

Причиною такої розправи "опозиціонери" вважають своє рішення працювати на місто. Напередодні деякі з них увійшли до коаліції у Дніпропетровській міській раді. Твердять, що ідеям "Опозиційного блоку" не зраджували, а просто хотіли припинити політичну кризу. Через неї міськрада досі не може ухвалити бюджет.

"Неприпустимо, щоб одну десяту каденції блокувалася робота міста. Особисто я не підписувалася вступати в закрите акціонерне товариство та боротися за шкурні інтереси панів Вілкула, Гуфмана, Романенка", - заявила голова міської організації "Опозиційний блок" Світлана Єпіфанцева.

За свої партквитки вилучені "опозиціонери" планують боротися. І готують звернення до керівництва політичної сили та позови до суду.

"Я хотів би розуміти, яким таким органом, що має такі повноваження, відбулося виключення людей, котрі віддали все своє свідоме життя ідеалам партії "Опозиційний блок", а в минулому Партії регіонів? Ми будемо вимагати розслідування", - заявив член обласної політради "Опозиційний блок" Павло Безуглий.

Як повідомлялося, 16 лютого у Дніпропетровську побили депутата міської ради від "Опозиційного блоку" Олега Григорука. Сам потерпілий заявив, що до цього злочину причетні його колеги з партії.

ВідеоУ Дніпропетровську розкол у партії "опозиційний блок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: