У Франції понад 200 тисяч людей протестували проти "санітарних паспортів"

У Франції понад 200 тисяч людей протестували проти "санітарних паспортів"

Фото: Associated Press

В цілому у Франції відбулися 217 акцій протесту.

У Франції на протестах проти "санітарних паспортів" взяли участь 214,8 тисяч осіб по всій країні. На вулиці Парижа в цей раз вийшли 13,9 тисячі маніфестантів.

Про це повідомляє "Інтерфакс"

В цілому у Франції відбулися 217 акцій протесту. За попередніми даними, вироблено 11 затримань. Один правоохоронець отримав легке поранення.

У Парижі в правоохоронців полетіли пляшки. Ті відповіли розпиленням сльозогінного газу.

Сльозогінний газ поліція застосувала в Діжоні, де маніфестанти спробували проникнути в заборонену префектом для протестних акцій центральну частину міста.

У Франції 9 серпня були введені спеціальні перепустки з QR-кодом, що підтверджують, що їх власники або мають свіжий негативний результат тесту на коронавірус, або вакциновані, або перехворіли COVID-19. Ці сертифікати необхідно пред'являти в транспорті, крім міського громадського, при відвідуванні ресторанів і кафе, торговельних центрів, музеїв, виставок, концертів, інших місць культурного відпочинку. Поки "санітарні паспорти" обов'язкові для жителів Франції старше 18 років, але з 30 серпня уряд планує поширити цю вимогу на підлітків від 12 до 17 років.

Закон викликав широку хвилю невдоволення у Франції і масові протести у багатьох містах країни.

17 липня у Франції також відбулися протести проти останніх рішень уряду, пов'язаних з вакцинацією населення від коронавірусу і стримуванням розповсюдження COVID-штаму "Дельта". Тоді на вулиці вийшли понад 100 тисяч людей.

Новини світу: французи протестують проти оновлених карантинних обмежень

Новини світу: французи протестують проти оновлених карантинних обмежень

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація