У львівський готель до Саакашвілі вже приїхали Тимошенко і Семенченко

Політики кажуть, що "говоритимуть про долю країни".

Біля готелю, де після вчорашнього прориву кордону зупинився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, ані правоохоронців, ані прихильників екс-очільника одеської ОДА немає, йдеться в ТСН.12.00.

Лише велика кількість преси. За кілька хвилин у готелі має розпочатися зустріч Саакашвілі із українськими політиками. Журналісти стали свідками, як до готелю заходила Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Семен Семенченко - усі ті, хто супроводжував Саакашвілі дорогою до України.

Про що йтиметься на цій зустрічі поки що невідомо. Політики кажуть, що йтиметься про долю країни.

А поки політики на зустрічі, дружина і син Саакашвілі снідають у вуличному кафе.

Усю сьогоднішню ніч, за інформацією ТСН, у пункті пропуску "Шегині" працювала слідчо-оперативна група і представники військової прокуратури. За свідченнями прикордонників, а також відео та фотофіксацією слідчі встановили всіх, хто незаконно перетнув кордон у напрямку України. Це близько півсотні осіб, сам Саакашвілі, народні депутати і активісти.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ дав два варіанти для Саакашвілі і його соратникам повернутись на кордон і офіційно пройти процедуру перетину. Або ж звернутися до міграційної служби. І от адвокат Саакашвілі повідомив ТСН, що політик вже подав заяву до Державної міграційної служби на отримання ним статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

ВідеоСаакашвілі організував закриту зустріч із українським політиками у Львові

Залиште свій коментар