У ПАРЄ оскаржили повернення делегації Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До оскарження долучилися делегації України, Грузії та Великої Британії.

У Парламентській асамблеї Ради Європи оскаржили повноваження російської делегації.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook член української делегації в ПАРЄ, народний депутат України Борислав Береза.

"Повноваження російської делегації поставлені під сумніви і оскаржені. Президент ПАРЄ визнала, що повноваження російської делегації оскаржені обґрунтовано і на росіян можуть бути накладені санкції. Тепер це питання передано до профільних комітетів. Ми запустили процес накладення можливих санкцій і чекаємо рішення комітетів. Так само ми заперечили можливість призначення Слуцького на позицію віце-президента ПАРЄ, як персону, на яку накладено санкції ЄС за злочини проти України", - повідомив він.

За словами Берези, найближчим часом ПАРЄ зобов'язана ухвалити рішення.

"Після оскарження повноважень російської делегації ми покинули зал на знак протесту проти перебування запоребрікових в ПАРЄ", - додав нардеп.

Полномочия российской делегации поставлены под сомнения и оспорены. Президент ПАСЕ признала, что полномочия российской...

Опубликовано Борислав Береза Вторник, 25 июня 2019 г.

Своєю чергою очільник української делегації в ПАРЄ, народний депутат України Володимир Ар'єв уточнив, що заперечення повноважень було оскаржено з двох підстав.

"Заперечили повноваження російської делегації в ПАРЄ з двох підстав. Завтра бій по обіді в сесійній залі. Працюємо, робимо що можемо. І дякую вам всім за підтримку. Наша делегація неймовірно цінує це", - зазначив він.

Заперечили повноваження російської делегації в ПАРЄз двох підстав. Завтра бій по обіді в сесійній залі. Працюємо, робимо що можемо. І дякую вам всім за підтримку. Наша делегація неймовірно цінує це!

Опубликовано Volodymyr Ariev Вторник, 25 июня 2019 г.

Згодом перша віцеспікерка Верховної Ради та членкиня української делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко повідомила, що повноваження Росії оскаржували делегати з України, Грузії та Великої Британії.

"Українська делегація разом з грузинами, британцями поставила під сумнів права російської делегації. Вовтузимо вбивць мокрими ганчірками в залі ПАРЄ", - написала вона у своєму Facebook.

В залу ПАРЄ зайшли вбивці- ті, хто голосували за введення військ в Україну. З 11 членів російської делегації 6 голосували за введення військ і анексію Криму. Російська делегація подала на віце- президента Асамблеї Слуцького, який неодноразово був на окупованих територіях. РЄ стала на шлях самознищення. Українська делегація разом з грузинами, британцями поставила під сумнів права російської делегації. Вовтузимо вбивць мокрими ганчірками в залі ПАРЄ . Ми боремося.

Опубликовано Iryna Gerashchenko Вторник, 25 июня 2019 г.

Зазначимо, згідно з правилами ПАРЄ, повноваження російської делегації можуть бути заново підтверджені через добу. Делегація зможе працювати в залі протягом цього часу так само, як і всі інші делегації, але не зможе голосувати з питань, які пов'язані з її повноваженнями.

Нагадаємо, раніше ПАРЄ підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм та запрошує Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції