У Польщі на форумі українські нардепи вчинили демарш

Демарш вчинили Соболєв, Чорновіл і Сироїд.

У Польщі ряд депутатів Верховної Ради бойкотував форум "Європа-Україна" через проросійських євродепутатів, які хотіли взяти участь у дискусійних панелях.

Як передає телеканал "24", з посиланням на віце-спікер Оксану Сироїд, на панель, в якій вона брала участь, прийшов завідувач кафедри зв'язків з громадськістю МДІМО  Валерій Соловей. На знак протесту проти виступу представника Росії вона вийшла із зали ще до офіційного завершення дискусії.

Подібний демарш вчинили на інших заходах форуму нардепи Єгор Соболєв та Тетяна Чорновол.

"Частина наших парламентарів залишила цей захід, оскільки на них були відомі провокатори, зокрема персона нон ґрата в Україні Корвін-Мікке. Якщо б я не їхала сьогодні, оскільки це завершення мого візиту, то я також залишила б форум на знак протесту", - запевнила віце-спікер.

"Мені здається безглуздою зустріч, тому що ми всі знаємо позицію Росії, але яким чином вона може допомогти в діалозі Україна-Європа? Якщо вона не може допомогти в цьому діалозі, то навіщо їх сюди кликати: щоб все перетворювалося на деструктив і балаган?" — обурилася Сироїд.

Раніше повідомлялося, що делегация України здійснила дипломатичний демарш у зв'язку з початком російського головування в Організації Чорноморського економічного співробітництва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: