Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У судах перебувають 4,2 тисячі справ на хабарників – Луценко

Генпрокурор нарікає, що в Україні замало суддів і тих, які займаються антикорупційними справами.

В Україні триває судова реформа, до якої є чимало питань. Скажімо, до Верховного суду йдуть люди, які кидали у в'язницю представників нинішньої влади, скажімо, генпрокурора Юрія Луценка. А до спеціального антикорупційного прокурора Назара Холодницького носять пачки доларів.

На запитання, чи є сенс у діяльності прокуратури взагалі, якщо в судовій системі все повертається на круги своя, у прямому ефірі програми ТСН.Тиждень відповів генпрокурор Юрій Луценко:

"Я ще в тюрмі казав, що буду найбільшим оптимістом країни. І лишаюся ним. Так, усе дуже не просто. Так, усе не так, як хотілося в наших мріях на Майдані. І тим не менше, за півтора року на цій посаді ми змогли виявити більше 7 тисяч корупційних вчинків і 4 тисячі хабарників та розкрадачів перебувають в судах. Підкреслюю, 4,2 тисячі хабарників – у судах. Тому найбільша моя мрія – щоб у нас з'явилися суди", - сказав він.

Луценко зазначив, що проблема є не лише в якості, а й у кількості суддів.

"Проблема не лише в тому, які судді, але скільки їх є. У Печерському суді Києва – всього-навсього п'ять суддів розглядають сотні найбільш резонансних справ. Тому питання, крім доброчесності суддів, яке, звичайно, є питанням номер один, є питання й чисельності суддів. Я підтримую ідею створення Антикорупційного суду, який має зайнятися судочинством щодо VIP-корупціонерів. Але також паралельно, доки все це буде створено (протягом не менше року, можливо, й більше) ми маємо негайно наповнити суди новими суддями, обраними на конкурсних засадах, які зможуть виконувати роль антикорупційних суддів щодо уже наявних, зафіксованих, переданих до суду справ", - наголосив генпрокурор.

ВідеоЛуценко розповів, хто стоїть за вибухами на військових складах, про гроші Януковича та весілля сина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції