Рада визначила членство в НАТО головним пріорітетом України

Відповідний закон ухвалила Верховна Рада.

Інтеграція України до НАТО стала основним вектором зовнішньої політики. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада. Про це повідомляє УНІАН.

За законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо зовнішньополітичного курсу держави) проголосували 276 із 357 народних депутатів. Проігнорували голосування представники "Опозиційного блоку".

Відтепер Україна буде поглиблювати співпрацю з НАТО задля членства в Альянсі.

За словами народного депутата від фракції "Батьківщина" Бориса Тарасюка, своїм рішенням парламент повернув редакцію закону, який був ухвалений ще 9 червня 2003 року.

"Нарешті, Верховна Рада набралася сміливості для поновлення курсу на членство в НАТО без будь яких фраз, які свідчать про те, що ми маємо набути критеріїв для членства в НАТО", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чорногорія офіційно стала членом НАТО. Офіційна церемонія із підніманням прапору країни в Брюсселі відбулася 7 червня.

Зазначимо, проти вступу країни у НАТО виступала Росія. Крім того, МЗС Чорногорії заявило про відкрите втручання Росії у політику країни щодо НАТО.

ВідеоЧорногорія офіційно стала 29-им членом НАТО

Залиште свій коментар